شروع فعالیتــها

با توجه به تاخیر چندساله در تکمیل و تحویل واحد های آپارتمانی خریداری شده، جمعی از خریداران برجهای مسکونی سپهر اصفهان، در تاریخ پنجشنبه دوازدهم مهرماه نود و هفت در محل خانه ی پزشک اصفهان، گرد هم آمدند تا با همفکری و هم افزایی، راهکارهای پیش روی خریداران را مورد بررسی قرار دهند. در این جلسه، ضمن تشکر از فعالیتها و خدمات هیئت امنای قبلی، هیات امنای جدید  توسط خریداران حاضر در جلسه، انتخاب شدند.

هیئت امنای جدید هر دوهفته یکبار به طور منظم، تشکیل جلسه میدهد. در نخستین جلسه هیئت امنا، اعضای اصلی و علی البدل توسط رای گیری انتخاب شدند  و تقسیم وظایف بین اعضای اصلی صورت گرفت تا  همه اعضای اصلی، پیگیری های لازم را برای رسیدن به اهداف مشترک خریداران، آغاز نمایند.

اکنون مفتخریم به اطلاع خریداران گرامی برسانیم که اقدامات هیئت امنا به مرحله ای رسیده است که نیازمند  همفکری، همکاری و هم افزایی همه خریداران گرامی برای انجام اقدامات بعدی هستیم. از آنجا که هیئت امنا به پشتوانه ی اعتمــاد جمـع زیادی از خریداران و به اتکــای همفـکری و مساعـدت ایشان، شکل گرفته است و از آنجا که  در حال حاضر، این جمعیت، تنها جمعیت منسجم و ساخت یافته خریداران برجهای مسکونی سپهر اصفهان است، لذا هیئت امنــا تــلاش خود را در موضــوعات زیر متمــرکز نموده اسـت تا با همــیاری همــه خریداران، اهداف مشتــرکمان، دست یافتنــی شود.

  •  بررسی مسائل عمـومی خریـداران و ارائـه ی راه حل های قانـونـی به منظور احقـاق حقوق ایـشان
  • طـرح سـوال و شکـایت در مورد مطــالبات عمـومی خریـداران در مراجع ذی صـلاح و از روشهای قانـونـی
  • شنـاسایی و دعـوت سایـر خریـداران برای همکـاری با این مجموعـه در جهت انسجام حداکثری و هم افزایی نیروهـا 
  • اطلاع رسانی مـوثر و بـه موقــع به کلیــه خریــداران، در مورد  تصمیمات و راه حلــها از طریق انتشار اطــلاعیه

و سخن آخـــر

رسیدن به اهداف مشترک، تنها از طریق همفکـری و همــکاری همـه اعضا میسر خواهد شد، لذا هیئـت امنــا از جنــابعالی دعوت میـکند راهکـــارها و پیشـــنهادات خود را حتــــما با ما مطرح نمایید تا در جلسات هفتگی هیئـت امنـــا مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.  راه های تمـاس با مـا در اطـــلاعیه شماره یک در اختـیار عموم خریداران  گرامی قرار گرفته است.

با تشـــکر. هیئــت امنای جمعی از خریــداران برجهای مسکونی سپـــهر اصفهان

برگشت به صفحه اصلی

آموزش طراحی سایت